Změna v herním dni posledního utkání podzimní části

V první řadě bychom všem našim příznivcům chtěli popřát všechno nejlepší do nového roku, hlavně hodně zdraví a štěstí nejen v házenkářském světě. 

A-tým poctivě trénoval také mezi svátky, holky si užily i trochu volných dní a nabraly spoustu síly do dalších důležitých bojů letošní sezóny. Hned v úvodu je čeká dohrávka posledního kola podzimní části proti Sokolu Písek, toto utkání se mělo hrát v sobotu 8.1.2022, ale bylo přesunuto na středu 12.1.2022 od 18:00. Důvodem je dvojutání European Cupu na Islandu, které soupeř odehraje v rámci jejich postupu do osmifinále právě EHF European Cupu. Soupeři v těchto bojích držíme palce. 

Další utkáni již jarní části soutěže následuje v sobotu 15. 1. 2022 proti DHC Plzeň, jedná se o prvního soupeře v letošní sezóně, kdy holky v Plzni prohrály vysokým rozdílem 28:18, tuto porážku budou chtít na domácí palubovce určitě odčinit. A-tým přezimoval na sedmé příčce v tabulce s 12ti body. Jejich dva nejbližší soupeři Sokol Písek má bodů 13 (šestá příčka) a DHC Plzeň pak 15 bodů (5. příčka) , takže nás čekají určitě divácky atraktivní a utkání. Výhodou našeho družstva v jarní části snad bude 8 těžkých utkání v domácí hale, kde se holkám daří a letos v Olomouci ještě tým neprohrál. 

Na utkání mohou také diváci samozřejmě však za trvajících opatření proti Covid onemocnění.