Závěrečné „drama“ mladších žaček pro diváky

Sokokol Centrum Haná A – Zora Olomouc A  22:23 (11:15)

Sestava: Niklová – Niklová – Veselá 2, Hynková 9/1, Marešová 3, Hamplová 1, Hoffmannová 3/1, Šebestová 3,Kalabisová 2, Kučerová

V neděli jsme odjely do Kostelce k odvetnému utkání proti domácímu týmu. Prvních 10min. osobní obrany nám moc nešlo. Nepomáhaly jsme si, málo jsme se jedna druhé ukazovaly. Do 12.min. 1.poločasu byl stav vyrovnaný 8:8. Následující šnůra 7 branek nás dostala do vedení 11:15 a tímto skóre se uzavřela první polovina utkání. Ve druhé půlce jsme si stále udržovaly 3 až 5 brankový náskok, který se v posledních 4minutách zápasu změnil v „drama“, které ukončila P. Marešová „haluzovou“ střelou z dálky a my odjížděly k nedělnímu obědu se 2 body.

Celé utkání brankově táhla N. Hynková. Hráčky jsme opět točily na postech. Oběma trenérkám  se  líbila hra L. Kalabisové na SS, kam se přesunula z křídla. Líbila se nám jak pohybově, tak i stylem hry, kdy vytvářela střelecké pozice pro krajní spojky a sama se prosazovala v akci 1 na 1.  J. Veselá už si zvyká střílet branky, takže na šampus teď čekáme od Z. Kučerové-jednou to prostě přijít musí. Všem hráčkám děkujeme za předvedený výkon a v sobotu se utkáme na domácím hřišti  s týmem z Velké Bystřice. 

M. Janotová, M. Vykoukalová