Z Mostem mladší dorostenky nebodovaly

DHK Zora Olomouc – DHK Baník Most 20:28 (12:14)

Sestava a branky: Masaříková, Štrublová, Vanská 4, Sedláčková 2, Krajčová, Urbanová 2, Kozmíková 2, Smetková 4, Horutová 4, Krapková 2/1, Andoková, Knedlová

Další utkání jsme sehrály na apríla s Baníkem Most. Začátek utkání byl velmi dobrý, dařily se nám kombinace a zakončování bylo tentokrát přesnější než v minulém zápase. V útoku se nám dařila souhra s pivotem i křídly, spojky byly nebezpečné, překvapením byly 3 branky od A. Sedláčkové, našeho pivota, která krásně zakončovala přes ruku na pravém křídle, kde musela chvíli alternovat. V obraně holky šlapaly, přistupování a přerušování bylo mnohem lepší než v zápase s Pískem, a hlavně jsme se vyvarovaly většímu počtu zbytečných ztrát. Vyrovnané skóre bylo do 26 minuty prvního poločasu (11:11) následně se podařilo soupeři odskočit na dvougólový náskok, který udržel do konce poločasu. Do druhé půle nastupujeme ve stejném nastavení a chceme držet se soupeřem krok, to se nám daří. Opět hrajeme pěkné kombinace, hlavně souhra s pivotem je velmi dobrá a účinná. Ve 12 minutě však soupeř odskakuje o tři branky, snažíme se odpověď, ale v této části zápasu máme slabší chvilku a soupeř přidává další branky. Řešíme situaci timem, následně snižujeme, ale náskok soupeře je již dostačující, a dohrává utkání do vítězného konce (20:28). Tento zápas byl od minulého úplně jiný, za to jsme rádi, přístup a nastavení bylo správné, bojovnost nechyběla, velmi dobře nám zachytaly brankařky. Čeká nás reprezentační pauza, dáme se zdravotně do pořádku a připravíme na další zápasy.