Starší dorostenky na domácí půdě podlehly DHK Baníku Most, vedoucímu týmu ligy

DHK Zora Olomouc – DHK Baník Most 25:33 (12:16)

Sestava a branky: Fadrná N. 1, Štrublová N.: Kubálková A. 5, Rodeková N. 2/1, Hlaváčková K. 1, Ešnerová E. 2/1, Horutová J. 3, Marešová P. 1, Krajčová M. 3, Krajčová L., Horáková S. 6, Floriánová N. 1, Žurková Z.

Do utkání s nejlepším celkem soutěže jsme vlétly krásnou brankou Míši Krajčové ze střední vzdálenosti s odhodláním hostujícímu Mostu nenechat ani bod. V první čtvrtině zápasu byla hra vyrovnaná, ale díky velkému množství technických chyb na naší straně a nízké úspěšnosti střelby  soupeř začal postupně  navyšovat náskok. Všechny spojky Mostu jsou velmi střelecky disponované a nebezpečné, především Schüllerová s Řádovou, dokáží výborně spolupracovat s pivotem i dohrát do křídel. Ne vždy se naší obraně dařilo akce přerušit a zabránit přečíslení. V útočné fázi jsme se dostávaly do šancí, které se nám často nedařilo proměnit, úspěšnost střelby byla pouze 48%. Do střelecké listiny se již podruhé zapsala naše brankářka Nikča Fadrná. Technických chyb bylo více, než v jiných zápasech, nejspíše díky tlaku soupeřek a nervozitě spojené s touhou o co nejlepší výsledek. V sestavě hodně improvizujeme, křídla nám zaskakují na spojkách a všechny hráčky byly po utkání pochváleny. 
 
 Poločasový rozdíl čtyř branek se zdál být pořád hratelný, holky bojovaly, až v posledních necelých dvou minutách jsme dostaly tři rychlé góly.  Soupeřky byly tentokrát lepší a k vítězství jim gratulujeme! 
 
Nyní odjíždí pět našich hráček, obě brankářky a křídla Kubálková, Horáková a Floriánová, na přípravné kempy s juniorskou a dorosteneckou reprezentací. Přejeme holkám hodně úspěchů a dobře naladěnou sportovní formu. K dalšímu mistrovskému utkání pojedeme za dva týdny do ostravské Poruby.