Vysoká výhra straších dorostenek nad Porubou

DHK Zora Olomouc : TJ Sokol Poruba 34:20 (17:10)

Sestava a branky: Poláčková, Spurná Š., Horáková 3, Machačová 7, Hlaváčková 2, Rodeková 1, Kräuterová 3, Opálková 1,  Spurná M. 1, Kubálková 4, Selingerová 4, Krejzlíková 6, Ryšánková,  Ešnerová 2

První kolo jarní části soutěže začalo s velkým očekáváním a s tradičním soupeřem z Poruby. Hned o prvního hvizdu bylo vidět, že se děvčata na start ligy moc těšily. První desetiminutovka se skórem 8:1, to je potvrzovala. Takový začátek nás dobře nastartoval do další fáze zápasu. Obrana fungovala velmi dobře, každá hráčka si plnila své úkoly, v útoku se nám dařilo, jak po souhře, tak i individuálně. První poločas končí skórem 17:10 pro domácí.

Do druhého poločasu holky nastoupily opět s dobrou koncentraci a velkou dávkou odhodlání. I přes několik ztrát, se nám dařilo postupně navyšovat náskok na konečných 34:20. Naše brankařky potvrdili svou výkonnost a zachytaly s vysokým procentem úspěšnosti, všem holkám děkujeme zejména za přístup k zápasu. Další kolo nás čeká se silným týmem ze Zlína, kde budeme chtít překvapit.