Mladší dorostenky bohužel ze Zlína body nevezou

Handball PSG Zlín – DHK Zora Olomouc 30:24 (12:12)

Za dalším soupeřem jarní části soutěže jsme zajížděli k moravskému derby do Zlína. Utkání se Zlínem bylo hodně podobné tomu s Porubou. První poločas byl vyrovnaný, kdy se oba týmy střídaly ve vedení až do poločasového stavu 12:12.

V úvodu druhého poločasu se domácím děvčatům podařilo dostat do vedení 18:14 a to si udržela až do konce utkání. I přes veškerou snahu našich děvčat jsme tahali za kratší provaz. Holkám nejde upřít snaha, ale potřebujeme se tvrdou prací v tréninku posunout herně dál. Velký vliv na náš výkon mají neustálá zranění a nemoci.

Sestava – Helísková T., Jurečková L.- Žůrková Z. 1, Hynková N. 8/1, Floriánová N., Jurečková M. 1, Veselá J. 2, Horutová J., Krajčová L. 3, Krajčová M. 4, Marešová P. 5/1

Trenéři: Zemánek K., Táborský V.