Mladší dorostenky odstartovaly jarní část soutěže

DHK Zora Olomouc – TJ Sokol Poruba 20:26 (11:10)
 
V prvním kole jarní části jsme se na domácím hřišti utkali s děvčaty z Poruby. Příprava na jarní část neprobíhala úplně podle našich představ, jelikož byla narušena nemocí a karanténami. Proto jsme byli trochu nervózní, jak bude mistrovské utkání z naší strany vypadat.
První poločas byl z naší strany velice vydařený a byli jsme Porubě více než vyrovnaným soupeřem. V obraně se nám dařilo pokrýt především souhru spojka-pivot, kterou mají hosté dobře zvládnutou. Naším aktivním přistupováním se dařilo eliminovat především hostující hráčku Ulmanovou. V útoku jsme se dokázali prosazovat především ze spojek a křídel. 
 
Ve druhém poločase jsme dokázali udržet vyrovnané skoré pouze do 40. minuty, a to nestačí. Hlavně v útoku jsme byli bezzubí, chyběl nám tah na bránu a pak už i síly. Soupeř vsítil několik jednoduchých branek a bylo rozhodnuto. Neodehráli jsme úplně špatné utkání, navíc jsme dohrávali oslabení o Áďu Smetkovou. Vše se však odvíjí od tréninku. Všichni si přejeme, ať už tato doba skončí a můžeme plnohodnotně trénovat.
 
Sestava – Helísková T., Jurečková L.- Žůrková Z. 1, Hynková N. 5, Floriánová N. 4, Jurečková M., Habrmannová N. 1, Horutová J. 3, Smetková A. 1, Krajčová L. 3, Šmídová H., Krajčová M. 1, Marešová P. 1
 
Trenéři: Zemánek K., Táborský V.