Vítězná vlna mladších dorostenek pokračuje

DHK Zora Olomouc – Sokol Vršovice 34:22 (14:6)

Sestava a branky – Spurná Š., Mocňáková A.- Voglová D., Šuplerová N., Vláčilová V. 1, Kräuterová T. 7., Opálková L. 1, Smějová Michaela 7/2, Kubálková A. 5, Dostálová L. 3/1, Smějová Monika 1, Machačová M. 7, Selingrová K. 2, Hlaváčková K.

V posledním domácím utkání tohoto roku se naše holky utkaly s děvčaty z pražských Vršovic. Vršovice v předešlém utkání doma zdolaly Zlín, a proto jsme byli na pozoru.

V úvodní čtvrthodině jsme předváděli velice slušnou hru jak v útoku, tak v obraně. V brance se dařilo Šárce Spurné. Po patnácti minutách byl stav 8:0. Ve druhé patnáctiminutovce jsme polevili v obraně, kdy jsme včasně nepřistupovali a v útoku jsme zahazovali vyložené šance. Do šaten jsme se rozcházeli za stavu 14:6 pro nás.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Střídali jsme lepší pasáže s horšími. Jsme spokojeni se dvěma body, ale s předvedenou hrou příliš ne. Hlavně v obraně jsme prohrávali souboje 1:1. V poslední době nás provázeli zdravotní trable a herní deficit je u některých děvčat znát. Ten můžeme dohnat pouze tréninkem, ale potřebné nasazení a zápal očekáváme úplně jiný. V posledním utkání podzimní části se utkáme s velmi silnou Plzní.

Trenéři: Kamil Zemánek, Vladan Táborský