O víkendu pauzírují jen Slavia, Šaľa, ale také Plzeň, naše děvčata opět proti Iuventě

               Další várku odložených zápasů, uvidí vlastně neuvidí diváci ve středu a v sobotu o následujícím víkendu, úplně bez házené pak zůstanou tentokrát v Praze a v Šale. Navíc ale se  odkládá dodatečně už několikrát odložené utkání mezi Plzní  a Prešovem, tentokrát je „na vině nákaza“ mezi hráčkami Plzně. Naopak po dvou utkáních odehrají děvčata v Plzni a Porubě, navíc oba týmy, které budou hrát ve středu doma, zamíří  v sobotu do Dunajské Stredy a Písku, jejich soupeři pak budou hrát doma. Hanačky budou hrát v sobotu doma odvetu za málo vydařené utkání, které hrály před týdnem v Michalovcích, Zlín přivítá doma Hodonín a bude chtít navázat, na úspěšný import bodů, které získal před týdnem v Plzni, své první body ztratili před týdnem doma Černí andělé, které čeká cesta na Šariš, kde by chtěli smazat manko, stejně jako Zlíňačky, které si brousí zuby na zisk bodů na úkor Hodonína, kde ještě doznívá euforie po zisku prémierových bodů z Plzně. Úspěšný víkend si zapsali v Ostravě, když zapsali oba body v souboji s Prešovem, navíc by  chtěly jistě přivést další body z Písku, když o zisku bodů v souboji s Dun.  Stredou si budou muset asi nechat zajít chuť, i když kdo ví !!!

               Na naše děvčata čeká v sobotním podvečeru odveta za před týdnem hrané utkání na Zemplíně, ve kterém našem oslabené družstvo sehrálo první výborný poločas ve kterém bylo vysokému favoritovi více než vyrovnaným soupeřem. Podobně jako v předchozím zápase v Šaľe, druhá třicetiminutovka zastihla Hanačky jako by v nedbalkách, nic se jim nedařilo, vršily množství technických chyb a jejich rychlá technická hra, která je zdobila v minulých zápasech se jako by úplně rozsypala. Naopak domácí hráčky byly nemilosrdné, bušily do nás bez přestáni a zase jsme odjeli domů s třicítkou na našem kontě. Nezbývá než v sobotu zatnout zuby a bojovat a nějaký přehnaný strach nechat tentokrát doma a pustit se do svého těžkého soupeře bez bázně  a hany, tak jako naše předchůdkyně kterým se to několikrát v historii i proti Iuventě podřadilo (psali jsme o tom v minulém článku).

Naše dlouholeté příznivce a fandy, kteří spolu s námi musí vydržet na lepší časy, mohou spolu s námi sledovat průběh našich domácích zápasů, ale i těch na které naše družstvo míří za svými soupeři na TV O2 nebo portálu tvcom.cz palce můžete mačkat holkám i na dálku.

 

Rozpis víkendových zápasů:

Středa 10. 02. 2021 v 17:00 hod.: DHC Sokol Poruba – DAC Dunajská Streda

Sobota 13. 02. 2021 v 17:30 hod.: DHK ZORA Olomouc – Iuventa Michalovce

Sobota 13. 02. 2021 v 15:00 hod.:TJ Sokol Písek – DHC Sokol Poruba

Sobota 13. 02. 2021 v 17:00 hod.: Handball PSG Zlín – HK Hodonín

Sobota 13. 02. 2021 v 18:00 hod.: ŠŠK Prešov – DHK Baník Most

 

Autor textu: Václav Dobeš