Starší žačky za sebou mají 4. kolo Žákovské ligy

4.kolo Žákovské ligy jsme odehrály v nedaleké Velké Bystřici. V prvním, vyrovnaném utkání s Hvězdou Cheb jsme nakonec při jedenácti technických chybách prohrály 18:21. Nejproduktivnějšími hráčkami byly Míša Krapková a Adéla Špičáková. Byla to první a naštěstí i poslední prohra. S Ledčí na Sázavou jsme držely vedení po celou dobu utkání, ale výkon nebyl příliš přesvědčivý. V poločase jsme vedly o dvě branky, na konci svítilo skóre 16:13. V tomto utkání se nejvíce dařilo střelecky Váje Jílkové. Třetí utkání s HK Ivančice mělo být jasnou záležitostí. Po vystřídání hráček v poločase jsme však měly co dělat, abychom vedení udržely. Holkám se přestalo dařit a za výhru 15:13 jsme byly nakonec rády. Utkání se podařilo pouze Nikče Vánské, které se velmi dařila spolupráce s Míšou a také výborně bránila.

V posledním zápase s domácím celkem jsme konečně předvedly pěknou, bojovnou a rychlou házenou. Pochvalu zaslouží všechny hráčky, nejvíce vynikala opět Míša Krapková, která nejen vsítila osm branek, ale také přihrávala krásně pivotkám a hrála s obrovským přehledem. V poločase jsme vedly dokonce 14:6, konečný stav 25:19 znamenal také velkou spokojenost, neboť jsme čekaly, že pro nás bude družstvo Žeravice + V.Bystřice nejtěžším dnešním soupeřem. Obě brankářky družstvo podržely a předvedly pěkné výkony. Celkově vyrovnaný výkon, hru na křídle i na spojce předvedla Simča Kozmíková.

Sestava a branky: Matějová E., Jančová L.: Sedláčková A. 8, Špičáková A. 12, Vánská N. 5, Marková T. 5, Krapková M. 17, Jílková V. 12, Trnečková T. 1, Drexlerová B. 1, Feitová A. 2, Slováčková M. 1, Kozmíková S. 9, Červeková N. a Hrbková J.

Trenérky: Andrea Krapková, Michaela Janotová