Starší dorostenky proti Mostu neuspěly

DHK Zora Olomouc – DHK Baník Most 22:30 (12:12)

sestava a branky: Poláčková, Spurná Š., Horáková 2, Hlaváčková, Rodeková 7/3, Kräuterová 1, Opálková 2,  Spurná M., Kubálková 6, Selingerová, Krejzlíková 2, Ryšánková,  Ešnerová 2/2

Sobotní utkání s Baníkem Most bylo utkáním dvou různých poločasů. V prvním poločasu to bylo vyrovnané utkání, kdy se branky postupně navyšovaly na obou stranách. Problém nám dělala zejména levá spojka černých andělů, ke které jsme přistupovali pozdě a soupeř tak zakončoval většinou z volné ruky. V útoku to nebylo špatné, ale chyběla jiskra, nečekaná změna, překvapení, přesto jsme si vypracovali řadu pěkných akcí s úspěšným zakončením. První poločas končí remízou 12:12.

Vstup do druhého poločasu se nám vůbec nepodařil, holky nastoupily zřejmě s myšlenkou, že to půjde samo a narazily. V 10 minutě druhého poločasu, bylo skóre 12:19, obrana se nám vůbec nedařila, v útoku jsme nebyli schopni nic vymyslet. Prosadit se přes dobře hrající agresivní obranu soupeře bylo tentokrát nad naše síly. I přes mnoho vyloučení na soupeřově straně, zápas končí stavem 22:30. Doufáme, že takový zápas den a noc se už opakovat nebude. Nezbývá nic jiného, něž pořádně potrénovat a soustředit se na další utkání.