Mladší dorostenky nestačily na Most

DHK Zora Olomouc – DHK Baník Most 28:30 (15:18)
 
Ve třetím kole jarní části jsme se v domácí hale utkali se silným soupeřem z Mostu. Naše peripetie ohledně nemocí a zranění nekončí, ba naopak. Do utkání jsme nastupovali pouze s osmi hráčkami. Už při rozcvičování se naše sestava ještě zúžila, protože Áďu Smetkovou do utkaní nepustilo zranění. Byl to boj sedmi statečných bojovnic.
 
Naše holky po celé utkání bojovaly jako lvice a podaly poctivý zodpovědný výkon. Utkání jsme odehráli bez střídání, proto  jsme museli v některých částech improvizovat. Děvčata se objevila pro ně na neobvyklých postech jak v útoku, tak v obraně, ale zvládla to velice dobře.
Utkání bylo vyrovnané, i když měl soupeř po celou dobu mírně navrch. Především mostecké spojky se postaraly o většinu branek.
Náš tým podal kolektivní výkon, který byl podpořený hlavně nasazením a bojovností. Všechny holky zaslouží pochvalu a předvedený výkon by nás měl všechny motivovat do další práce s tím, že je na čem stavět.
 
Sestava – Helísková T.- Žůrková Z. 3, Floriánová N. 4, Habermannová N. 2, Smetková A., Krajčová L. 1, Krajčová M. 11, Marešová P. 7/1
 
Trenéři: Zemánek K., Táborský V.