Starší žačky „A“ i „B“ mají za sebou klidný herní víkend

Obě dvě družstva odehrála o víkendu celkem jednoznačná vítězná utkání. Starší žačky A na domácí palubovce proti Cementu Hranice, starší žačky B pak proti HFP Prostějov. Obě tato utkání se nesla v duchu šancí pro celé družstvo a co největšího zapojení hráček, které třeba v jiných utkání tolik prostoru nedostávají. Soupeřem starších žaček A byly již zmíněná děvčata z Hranic. S tímto družstvem jako klub spolupracujeme, holky se znají a musíme ocenit snahu trenérek z Hranic, jelikož pracují opravdu s malým počtem hráček a u holek je vidět od podzimu velký pokrok. Z týmu našich děvčat byly uvolněny dvě hráčky pro utkání mladších dorostenek a povolány dvě hráčky mladších žaček, aby si vyšší kategorii před blížícím se přechodem do ní vyzkoušely. Jmenovitě Julča Tvardíková a Viky Weiserová se na hřišti vůbec neztratily, ba naopak využily velkého herního prostoru a předvedly moc hezký výkon. Co se týče utkání starších B, ty nastoupily proti HFP Prostějov, kdy se jedná o terpve nově složený tým do tohoto ročníku a holky v tomto týmu jsou opravdu začátečnice, o čemž vypovídá také výsledek. 

DHK Zora Olomouc – TJ Cement Hranice 37:20

Tinklová, Zemanová – Růčková 2, Fabiánová 6, Tvardíková 8, Čevorová 4, Jašíčková 2, Halouzková, Polednová 4, Vymětalová 2, Weiserová 9.

SK HFP Prostějov – DHK Zora Olomouc 5:45

Albrechtová – Špičáková 8, Janalíková 3, Skyvová 1, Kubišová 11, Nakládalová 9, Vejražková, Švandová, Sadilová 11, Zimmermannová 3, Ditmarová 5/1, Klimešová 1.