Mladší dorostenky doma nestačily na Sokol Písek

DHK Zora Olomouc – Sokol Písek 30 : 36 (8:19)

Sestava a branky: Masaříková M., Klimešová N.: Piskořová T. 5/2, Hodaňová K. 6, Krapková M. 6, Červeková N. 4/1, Špičáková A. 2, Rumianová A. 3/2, Tomečková N. 1, Miklíková M. 1, Sedláčková A. 1, Knedlová V. 1, Vážanová A., Andoková E.,  Kubalčíková V.

I přes domácí prostředí se nám vstup do utkání vůbec nevydařil, hostující hráčky byly rychlejší a přesněji zakončovaly, a tak po deseti minutách svítil na časomíře nepříznivý stav 2:8. Celý první poločas se holky nemohly dostat do zápasu, navíc jsme měly opět hodně technických chyb a nízkou úspěšnost střelby. Po poločase se hra o něco zrychlila a začala fungovat spolupráce Míši Krapkové a Klárky Hodaňové, která hrála první utkání v dorostenecké lize s velmi pěkným výkonem. Svou rychlostí a bojovností předčila většinu ostatních hráček. Z prostoru křídel a pivota jsme se dokázaly prosadit jen velmi málo. Druhý poločas jsme sice vyhrály, ale na celkové vítězství to bohužel nestačilo. Na hřišti se ukázaly všechny hráčky, i obě brankářky, které se v druhé půli vytáhly několika pěknými zákroky. Příští víkend jedeme do Bohumína, odkud již musíme přivést body. Děkujeme divákům za podporu a v domácí hale hrajeme poslední utkání 4. 5. ve 14 hod. s Porubou.