Starší dorostenky získaly v Praze body

TJ Sokol Kobylisy II. – DHK Zora Olomouc 30:39 (17:23)

Sestava a branky: Poláčková, Spurná Š., Horáková 3, Hlaváčková 4, Rodeková 1/1, Kräuterová 7, Machačová 3/1, Opálková 3,  Spurná M. 4, Kubálková 2, Selingerová 3, Krejzlíková 4, Ryšánková 1, Ešnerová 4/2

Sobotní zápas jsme sehráli s TJ Sokol Kobylisy. Brzká ranní cesta vlakem nás trošku uspala, a tak vypadal i celý zápas. Naše obrana hrála zjevně ne v úplné pohodě, problém holky měly s obranou 1na1 a zajišťováním. I útok nebyl takový, na který jsme zvyklí, chyběla větší chuť dát branku, dynamika, tlak. První poločas přesto končí rozdílem 6 branek, 17:23 pro Zoru. V šatně realizační tým důrazně určil pokyny pro druhý poločas, zejména, aby se holky nepřizpůsobovaly soupeři, hráli svou hru, zrychlily na maximum a včas přistupovaly, přerušovaly.
Druhý poločas začíná o něco lépe, ale časem se vše zase vrací k pomalejší hře soupeře a ke stejným chybám, které holky předváděly v prvním poločase. Pozitivní bylo, že každá hráčka v poli vsítila branku, úspěšně se se nám povedly přesilovkové kombinace, úspěšnost branek byla 75% v poměru střel 39/13 a nikdo se nezranil. Zápas končí výhrou, skórem 30:39 a ziskem dvou bodů, se kterým spokojeni být můžeme, ovšem s převedou hrou už ne. Závěrem je nutno říci, že každá hráčka by si měla sáhnout do svědomí, zda opravdu odevzdala na hřišti všechno, zda nemohla udělat o něco (o hodně) víc.