Mladší dorostenky po dlouhém dni dovezly oba dva body

FK Hvězda Cheb – DHK Zora Olomouc 23:37 (10:18)
 
Sestava a branky – Helísková T., Jurečková L.- Žůrková Z. 3, Hynková N. 8, Floriánová N. 8, Jurčeková K., Horutová J. 1., Krajčová L. 5/2, Šmídová H., Krajčová M. 5, Marešová P. 7
 
K dalšímu utkání jarní části jsme cestovali do dalekého Chebu. Domácí tým se v tabulce nachází na chvostu tabulky, ale v podzimní části nás na domácím hřišti dokázal pořádně potrápit.
 
I ranní odjez ve čtyři hodiny ráno byl náročnější a měli jsme menší obavy, co to s námi udělá. 
Našim děvčatům trvalo čtyři minuty na zahřátí a od úvodní branky Lucky Krajčové plně převzaly režii utkání do svých rukou.
Z trpělivé obrany jsme dokázali chodit do rychlých přechodů, kdy jsme se dokázali prosazovat převážně z druhé vlny. Dařilo se nám diktovat tempo hry a pokud bylo potřeba zklidnit hru, prosazovali jsme se i z postupného útoku. Byly však i momenty, kdy jsme začali být v obraně nedostatečně trpělivý a méně disciplinovaní a hned se to projevilo na skóre. Byly to však jen krátké
pasáže v utkání. 
 
Utkání, z kterého jsme měli menší obavy, jsme zvládli bez problémů. Právě takový zápas jsme po všech těch patáliích, které nás provází, potřebovali. Pochvalu zaslouží všechny hráčky a dařilo se i našim brankářkám. Více čekáme od děvčat z druhého sledu, která by v takovýchto utkáních měla svou šanci více využít, tedy vyzkoušet si procvičované věci z tréninku a tím získat na jistotě a sebedůvěře. Chceme se přece všichni posouvat herně dál! Poděkování patři i řidiči p. Roletzkému za bezproblémovou cestu tam i zpět.
 
Trenéři: Zemánek, Táborský