Starší dorostenky byly úspěšné proti Písku

Sokol Písek – DHK Zora Olomouc 21:30  (11:13)

Sestava a branky: Š. Spurná, Poláčková – Maráčková 1, Machačová 5, Kuxová 10/1, K. Kubálková 3, Opálková, M. Spurná,  Roupcová 3/1, Selingrová 2, Krejzlíková 3,  Foretová,  Grofková 2,  Hejlová 3.

Trenér: Václav RIEDEL.

Před reprezentační přestávkou odjely starší dorostenky v rámci 4. kola k dalšímu utkání proti Sokolu Písek. V prvním poločase jsme mohli vidět velice vyrovnanou házenou, kdy si však naše děvčata pomaličku tvořily náskok a do poločasu se tak šlo za stavu 11:13 pro naše družstvo. Vstup do druhého poločasu byl velice zodpovědný, po dobré obraně se nám dařilo také v útočné fázi a v tomto tempu holky pokračovaly až do konce utkání, nejvíce se tentokrát střelecky dařilo Natálii Kuxové, které dala deset branek.

Další utkání čeká tým 10.10. 2020 od 13:00 v domácí hale DHK Zora Olomouc.