Starší dorostenky bodovaly ve Vršovicích

Sokol Vršovice: DHK Zora Olomouc 26:37 (9:22)

Starší dorostenky v Praze předvedly zápas dvou odlišných poločasů. Díky koncentrovanému výkonu v první půli přivezly téměř povinné body domů. Na utkání jsme odjeli pouze s jednou golmankou, která nás velice podržela po celou hrací dobu. V prvním poločase měla dokonce 14 zákroků, celková úspěšnost byla krásných 46%. Do zápasu jsme nastoupily s jasnými pokyny a odhodláním vyhrát. V první části se dařilo v útočné fázi a také velmi dobře fungovala obrana. Poločasový výsledek holky nejspíš uspokojil a v druhé části přestaly bránit. Soupeřky svou houževnatostí až překvapily a druhý poločas vyhrály. V samotném závěru, jsme se vrátily do zápasu a v posledních šesti minutách jsme gól nedostaly.

Sestava a branky: Fadrná N.: Žurková Z. 2, Hynková N. 1, Floriánová N. 3, Horutová J. 1, Rodeková N. 2, Kräuterová T. 8, Ešnerová E. 3, Horáková S. 5, Marešová P. 5, Hlaváčková K. 3, Krajčová M. 1, Trojková A. 3.

Příští víkend hrajeme v domácí hale poslední utkání podzimní části sezóny s DHC Slavia Praha, tak přijďte domácí hráčky podpořit!