Další body mladší dorostenky vezou ze Strakonic

TJ ČZ HBC Strakonice 1921 – DHK Zora Olomouc 26:39 (11:16)

Na deváté kolo 1 ligy mladších dorostenek jsme jeli za strakonickým dudákem, s tím, že chceme podat ještě lepší výkon než v minulém zápasu, přesto že tentokrát jsme bojovali s velkou marodkou. Již začátek prvního poločasu nám ukázal, že holky potvrzují správné nastavení na zápas, v 8 minutě vedeme 4:0 a soupeř si bere time. Následně soupeř začal zlobit a chtěl utkání vyrovnat, ve 14 minutě se mu podařilo přiblížit na dvě branky, holky, ale zabraly a úvodní poločas vyhrály 16:11.

V pauze holky dostávají instrukce, hlavně nepolevit a hrát trpělivě. V úvodu druhého poločasu odskakujeme o další tři branky na 19:11, dařilo se nám střílet branky ze všech postů. V dalším vývoji holky hrály svoji hru a udržovali náskok. Na konci zápasu svítí na tabuli skóre 26:39 pro Zoru. Holkám děkujeme za přístup a bojovnost, kterou jak doufáme, si přeneseme do dalšího zápasu proti Slavii.

Sestava a branky: Masaříková, Helísková, Smetková 10/1, Špičáková 3, Krapková 5, Knedlová 8, Sedláčková 2, Marková 1, Krajčová L. 4, Večeřová 6, Vanská