SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME! A-tým stále pomáhá a dále šije roušky!

Již dříve se A-tým zapojil do podpory v rouškovém boji s aktuální situací, když hráčky nosily roušky Jarmile Trumpešové, která je dále předala ve FN Olomouc a seniorům v jejím okolí. V minulém týdnu putovala další část, o kterou se postaral asistent trenéra pan Květoslav Kuba do jednoho z Chráněných bydlení v Olomouci. 

Situace je pro holky z A-týmu zatím pořád stejná a stále trénují pouze individuálně. Klub samozřejmě v této těžké situaci musí řešit i stránku finanční, kdy se bohužel nemůže opřít o tak silného sponzora, aby se to například nedotklo právě hráček A-týmu. Holky se však k situaci postavily čelem a klub se snaží podpořit, všechna rozhodnutí respektují, naopak pomáhají tam, kde je potřeba a jsou připraveny naskočit kdykoliv zpět do tréninku. To dnes potvrdila trojice hráček, které odnesly téměř 100 roušek do Charity Olomouc, kde jsou dále distribuovány lidem, kteří je potřebují, například pak lidem bez domova. Podpořit Charitu Olomouc můžete i vy. Pokud máte doma nějaké roušky navíc, jednoduše je můžete odnést do charitativního obchůdku DOBRODRUHÁ, kde si roušky převezmou pracovníci právě Charity Olomouc. O tuto várku roušek se postaraly hlavně čtyři hráčky A-týmu, a to Klára Sovová s Nikolou Jansovou, kdy je nutno podotknout, že velké díky patří hlavně jejich maminkám, které jsou malinko zručnější v samotném šití, ale ruku k dílu přiložily samozřejmě také samotné hráčky, další ušily také Denisa Krajčovičová a Valentina Kapsová.

Zmiňovaná výroba této várky proběhla ve spolupráci s LOGstudio (www.logstudio.cz) a portálem Živá Olomouc (www.zivaolomouc.cz), kteří pokryli část nákladů ve výrobě a postarali se o krásný potisk roušek. Jsme rádi, že v této době jsme mohli uskutečnit tuto spolupráci a dále tak věřit tomu, že SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!