Definitivně rozhodnuto! Play-off ročníku 2019/20 se dohrávat nebude!

Velký otazník stále visel nad zakončením soutěžního ročníku 2019/20, konkrétně pak částí play-off. V době, kdy covid-19 zastavil letošní soutěžní ročník, chybělo odehrát většině týmů dvě utkání základní části, i přesto bylo o čtveřici týmů, které postupují do play-off již rozhodnuto. Možnost odehrání této části proto stále visela ve vzduchu. Všichni dlouho čekali, jak se celá situace vyvine. Vláda v posledních dnech začala sice rozvolňovat některé opatření a přišla i konečně možnost uzpůsobeného tréninku. Jak je však známo házená je velice kontaktní sport a pouze nabírat fyzickou kondici nestačí. 

Náš klub se netajil názorem, který byl pro možnost zrušit dohrávání play-off, i když se našim děvčatům v letošním ročníku dařilo a určitě měly velkou šanci na zisk medaile nebo úspěch v Českém poháru. Zdraví celého týmu je pro vedení klubu prioritou! Celému klubu je líto, jak ročník 2019/20 skončil, ale bohužel taková situace nastala a každý se s tím teď musíme vypořádat, jak nejlépe umíme. Další velkou prioritou je udržet chod klubu, který samozřejmě corona situace ohrožuje. Konečně tak tento týden přišlo rozhodnutí, které definitivně ruší dohrání  této částí letošního ročníku.

Jak bude vypadat tréninkový konec však ještě není známo, realizační tým se po 11. květnu sejde s hráčkami stejně, jako vedení klubu a domluví další kroky, které budou následovat. O případných odchodech nebo příchodech nových hráček Vás bude co nejdříve informovat. Aktuálně máme tedy pár měsíců na to se oklepat a vrátit se zpátky do pořádné práce a pokusit se dostat opět mezi nejlepší týmy v republice.