První body mladších dorostenek

DHK Zora Olomouc : Házená Jindřichův Hradec   26:17 (11:9)

Sestava a branky: Masaříková, Helísková, Jílková, Smetková 4/2, Špičáková 1, Krapková 5/1, Šmídová 1/1, Večeřová, Knedlová 3, Andoková 2, Kozmíková 2, Urbanová 4, Sedláčková 4, Marková

V sobotním utkání jsme nastoupily na domácí palubovce proti soupeři z Jindřichova Hradce. Ve srovnání s minulým zápasem jsme vstoupily do utkání velmi dobře, kdy se nám dařila útočná i obraná část, skóre v 6 minutě prvního poločasu bylo 5:0. Soupeř reagoval oddechovým časem, ale naše holky si stále držely vysoký standard hry až do 20 minuty, kdy si vybraly slabší místo, a Hradec nás trestal 4 brankami v řadě. První poločas tak končí skórem 11:9.  V poločasové pauze, jsme zopakovali pokyny, aby holky udržely tempo a nepolevily. Vstup do druhého poločasu se nám podařil, kdy jsme odskočily soupeři na 14:10, a postupně jsme navyšovaly skóre a zápas jsme dovedly do vítězného konce 26:17. K zisku prvním bodům, nám pomohl dobrý výkon T. Helískové v bráně. Všem holkám děkujeme zejména za dobrou obranu, přístup a bojovnost.