Starší dorostenky v prvním domácím utkání získaly další dva body

DHK Zora Olomouc – Házená Jindřichův Hradec 32:22 (15:14)

Po nezdařeném vstupu do zápasu, kdy jsme prohrávaly 1:4, hlavně díky velkému množství ztracených míčů a neproměněných šancích, se výkon zvedl především v druhém poločase. V první půli jsme se nemohly pořádně dostat do zápasu, střely končily na tyčích či mimo branku. Na holkách byla vidět i nervozita z prvního zápasu před domácím publikem. Do druhé části jsme nastoupily ve větším tempu i pohodě a konečně se začalo dařit. Rozstřílela se Terka Kräuterová, zlepšila se i obrana. V 48. minutě narostl náš náskok na 10 branek a tento rozdíl jsme udržely až do konce.

Chyběla nám spousta opor z důvodu zranění či nemoci. Utkání odchytala děvčata z mladšího dorostu Terka Helísková a Monča Masaříkova, kterým moc děkujeme, Terka měla spoustu důležitých zákroků. V první půli vynikala Anička Kubálková, v druhé Terka Kräuterová. Z křídla se střelecky dařilo i Nikol Floriánové. Pěkný výkon předvedla i Peťa Marešová v pivotu. Věříme, že k dalšímu utkání již nastoupí jak obě naše golmanky, tak Natka Rodeková a Nikča Hynková.

Sestava a branky: Helísková T., Masaříková M: Kubálková A. 8, Žurková Z. 2, Floriánová N. 4, Kräuterová T. 8, Horáková S. 1, Marešová P. 6, Hlaváčková K. 1, Krajčová M. 2, Krajčová L., Ešnerová E., Ryšánková E., Trojková A.

Všem hráčkám děkujeme za kolektivní výkon! Další utkání nás čeká na palubovce v Bohumíně.
Trenéři: Táborský, Janotová