Poslední zápas mladších dorostenkám výsledkově nevyšel

DHK Zora Olomouc – Házení Kynžvart  23:25 (13:14)

Sestava a branky: Masaříková, Špičáková 1, Vanská 1, Sedláčková 1, Krajčová 1, Urbanová 1, Kozmíková 2,  Smetková 7/2, Marková, Krapková 3, Večeřová 0, Andoková 3, Knedlová 3

Poslední zápas sezóny jsme odehrály na domácí palubovce netradičně ve středu proti soupeři z Kynžvartu. Vstup do zápasu byl velmi dobrý, soustředěně jsme hrály v obraně, soupeřky jsme nepouštěly do zakončení, když už se prosadila, výborně se prezentovala naše brankařka. V úvodních minutách jsme dominovaly i v útoku akce spojek, křídel i souhra s pivotem byly ukázkové, v 12 minutě vedeme 9:4. Následně přichází herní výpadek, kdy nejsme schopni překonat brankařku soupeře, která po celý zápas měla vysoké procento úspěšnosti a toho Kynžvart využívá a dotahuje. První poločas končí 13:14. V šatně burcujeme a ladíme hlavy na druhou část, do které nevstupujeme dobře, po třech minutách a třech obdržených gólech se probouzíme a snažíme se najet na naši vlnu. Hra se srovnává a pravidelně skórujeme, ale soupeř má vždy o 2 branky více, potřebujeme dotáhnout, a tak zkoušíme střely z 9m, které nám bohužel nevycházejí. Zápas končí rozdílem dvou branek pro soupeře 23:25.

Tentokrát, ale chceme všechny holky pochválit, snažily se a bojovaly do poslední minuty.  Máme na co navazovat…. v nové sezóně dochází i k novému obsazení trenérských pozic, velké poděkování za trpělivost a ne vždy snadnou práci patří Kamilovi Zemánkovi, které mu přejeme v hodně štěstí v osobním i profesním životě.