Mladší dorosteny nestačily na Slavii

DCH Slavia Praha A – DHK Zora Olomouc 35:25 (21:14)

Sestava a branky: Masaříková, Štrublová, Špičáková 1, Vanská, Sedláčková 5, Krajčová 1, Smetková 8, Marková 1, Krapková 4/1, Večeřová, Andoková 1, Knedlová 4

Na prvního máje jsme zavítaly do Prahy na přesunutý zápas s lídrem 1.ligy mladších dorostenek DHC Slavia. Vstup do zápasu nebyl špatný, se soupeřem jsme držely krok, v útoku jsme skórovaly ze spojkových pozic a v obraně jsme byly pozorné a včas přerušovaly hru soupeřek. Tempo jsme však neudržely, a v 10 minutě přichází herní výpadek, do 15 minuty jsme nebyly schopni dát branku. Následná tvrdá obrana soupeřek nám dělala velké problémy a prosazování bylo velmi těžké. Po time-outu jsme se snažily dotáhnout na soupeře, ale nepovedlo se. Opět jsme ukázaly velké množství technických chyb, které nás dostávají do kolen, do šaten jdeme za stavu 21:14. Do druhého poločasu jdeme se vztyčenou hlavou, ale opět po úvodních minutách máme výpadek a soupeř nenechává nic náhodě a trestá. Snažíme se oklepat, a se zápasem ještě něco udělat, daří se skórovat opět ze spojek, ale na otočení zápasu už to není. Gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství jak v tomto zápase, tak i v celé lize. Nás čeká poslední kolo doma ve středu 10.5. od 17:30 proti houževnatému Kynžvartu a budeme rádi i za Vaši podporu.