Porážka starších žaček A

DHK Zora Olomouc A – TJ Jiskra Otrokovice 18:23 (7:13)

Sestava a branky: Mocňáková, Šinclová – Györe 1, Stroupková 2, Kräuterová 6, Dostálová 4, Ryšánková, Neumannová, Polesová, Hlaváčková 3/3, Kubálková 2. 

Další utkání odehrály starší žačky A na domácím hřišti proti TJ Jiskra Otrokovice. První poločas začal vyrovnaně a avšak skončil pětibrankovým rozdílem ve prospěch hostujícího družstva. Naše holky se tentokrát už sešly skoro v kompletní sestavě, ale ani to nestačilo, na tréninku to vypadá, že vše funguje jak má, bohužel do zápasu se nám to nedaří přenést. Pochvalu holky dostaly v minulém zápase za dohrávku do pivota, která se nám však neznámo kam tento víkend zase vytratila. V braně se nám párkrát podaří přerušit a vidíme, že to soupeři znepříjemní hru, ale nedokážeme si uvědomit, že je nutné přerušovat celý zápas. Měli jsme spoustu pěkných střeleckých situací, které do hry patřily, ovšem většina z nich byla nepřesných a neskončila gólem. Jako pozitivum opět vnímáme zapojení většiny hráček do střelecké listiny a pobyt všech hráček na hřišti, doufáme, že do budoucna tohle zúročíme. Zápas podle nás mohl skončit daleko lepším výsledkem. 

Další víkend čeká holky další kolo žákovské ligy v Havlíčkově Brodě a mistrovské utkání pak proti  TJ Sokol Kostelec n.H. 14.4. 10:30

Trenéři: Kateřina Hlaváčková, Klára Sovová, Alois Sedláček