Páteční dohrávku starší dorostenky vyhrály

DHK Zora Olomouc : Házená Kynžvart  37:20 (20:8)

Sestava a branky: Habermannová, Poláčková, Spurná Š., Horáková 8, Krajčová 2, Machačová 5/2, Rodeková 4, Kräuterová 7, Opálková 3, Selingerová, Krejzlíková 3, Ryšánková, Ešnerová 5/1

V netradiční den i čas odehrály starší dorostenky další utkání, tentokrát přeložený zápas s týmem Házená Kynžvart. Úvod utkání byl z naši strany rozpačitý jak obraně tak i v útoku, „motor“ se rozjížděl pomalu. Postupně však děvčata zrychlovala a dostávala se do tempa, poločas končí výsledkem 20:8. 
 
Do druhé půli vstoupily holky dobře, sehrály pěkné kombinace s úspěšným zakončením. Také se dařily rychlé protiútoky, kdy přesné, kolmé přihrávky rozdávala M. Krajčová, aktuálně hrající za mladší dorostenky, která se své úlohy zhostila více než dobře. V obraně holky hrály soustředěně, s plným nasazením. Ne vždy však máme správné načasování kdy přistoupit k soupeři a přerušit, toto řešíme na trénincích a dále se tomu budeme věnovat. Konečné skóre zápasu 37:20 vypadá jednoznačně, ale tento zápas úplně jednoduchý nebyl. Děvčata chválíme, přistoupila ke hře s plnou koncentrací a nenechala nic náhodě, hrála svoji hru, a tak se můžeme radovat ze zisku dalších bodů.