Mladší dorostenky za sebou mají další utkání na půdě soupeře

Házená Jindřichův Hradec – DHK Zora Olomouc 28:24 (12:13)

Sestava:
Křenková M., Novotná T. – Miklíková K., Palátová T. 3, Vondrková M., Maráčková M., Stuchlová V., M. Foretová 3/2, Roupcová C. 9/2, Grofková M. 3, Hejlová Š., Paličková V., Kubálková K. 5, Kristková V.

Dne 7.10. v časných ranních hodinách jsme se vydali směr Jindřichův Hradec k dosavadnímu lídru tabulky.
Cesta autobusem proběhla bez potíží a děvčata ji využila především k dospání se.

Celé utkání bylo velmi vyrovnané a je velká škoda, že jsme si z Jindřicháče neodvezli alespoň bodík, určitě by jsme si ho zasloužili. Naše děvčata předvedla zatím nejpovedenější utkání. Bylo na nich vidět velké odhodlání, konečně tým žil! I děvčata, která tolik nezasáhla do samotného utkání, své spoluhráčky povzbuzovala a radovala se z každé úspěšné akce či zákroku. Pro nás trenéry to bylo velké pozitivum. Pokud nás v něčem domácí tým předčil, tak to bylo v souhře, což je vcelku logické, jelikož o všechny branky se postarala děvčata ročníku 2001. Bylo vidět, že spolu hrají druhým rokem a především snajperka Březinová dokázala v rozhodujících momentech vzít zodpovědnost na sebe a buď přesným zakončením nebo uvolněním spoluhráčky dokázala rozhodnout vyrovnané utkání.

Za předvedený výkon a hlavně bojovnost, nasazení a vzájemné povzbuzování zaslouží pochvalu celý tým. Brankově se nejvíce prosazovala C. Roupcová a na křídle šikovná K. Kubálková, které společně s M. Foretovou nejvíce tvrdily muziku i v obraně. Doufáme, že děvčata budou v nasazení pokračovat i nadále což je základ úspěchu a postupně přidají i házenkářský um, kterému se věnujeme v tréninku.

Trenéři: Zemánek K., Táborský V.