Mladší dorostenky prohrály v Mostě

DHK Baník Most – DHK Zora Olomouc 35:23 (17:11)

Sestava a branky: Habermannová K..- Coufalová A.,Selingrová K., Litvínová E.,Maráčková M., Kuxová N. 3/1, Hejlová Š. 4, Smějová Michaela 3, Foretová M. 1, Smějová Monika 2, Machačová M. 1, Kubálková K. 4, Spurná M. 2, Krejzlíková E. 3

K dalšímu utkání 1.ligy mladších dorostenek jsme odjížděli do dalekého Mostu. Vzhledem k předešlým výsledkům soupeře, který zatím prochází soutěží zcela suverénně, jsme tušili, že nás čeká velice těžké utkání, což se nakonec potvrdilo.

Od úvodního hvizdu na nás soupeř vyrukoval s velice agresivní obranou a výborným přechodem do útoku. Pokud jsme v útoku hráli kombinačně a v pohybu, bylo vše v pořádku, jakmile jsme však začali vymýšlet nesmyslné přihrávky a neproměňovat vyložené šance, soupeř nás okamžitě trestal. V prvním poločase jsme udělali 12 technických chyb, což je příliš mnoho, a rozhodlo to o celkovém výsledku utkání.
Děvčata z Mostu byla lepší, ale v čem nás předčila a s čím jsme jako trenéři nespokojení, bylo naše nasazení. Každý souboj by měl být na 100%, což nám u našich děvčat chybí. Utkání si rozebereme u videa a poukážeme na konkrétní chyby jak v obraně, tak v útoku.

Trenéři: Zemánek K., Táborský V.