Mladší dorostenky porazily doma Porubu

DHK Zora Olomouc – Sokol Poruba 41:29 (18:12)

Sestava a branky – Spurná Š., Habermannová K.- Vláčilová V, Györe T. 3, Hlaváčková K. 1, Kräuterová T. 5/2., Opálková L., Smějová Michaela 6/1, Kubálková A. 4, Dostálová L. 1, Smějová Monika 7, Machačová M. 11/1, Selingrová K. 3, Spurná M.

Tentokrát se naše děvčata utkala na domácím hřišti s týmem Sokol Poruba A. I s tímto soupeřem jsme se utkali v přípravě a dokázal nás porazit.  V úvodní desetiminutovce měly  soupeřky mírně navrch a museli jsme vždy branku dotahovat. Nedokázali jsme si poradit především s levou stranou soupeřek. V útoku se dokázaly holky prosazovat jak po kombinacích, tak po individuálních akcích. Když se k tomu přidala dobrá obrana, začalo naše skóre narůstat až na poločasový stav 18:12.
 
Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Naše holky se hrou bavily, což bylo nakonec vidět i na konečném výsledku. Útočná hra byla velice pestrá, kdy jsme se dokázali prosadit ze všech postů. Závěr utkání připomínal spíše brankové dostihy. Pokud bychom udrželi koncentraci v obraně i v závěru, mohl být brankový rozdíl ještě větší. Za předvedený výkon si zaslouží pochvalu všechna děvčata. Přejeme si, aby se tyto výkony staly motivací do další práce!
 
Trenéři: Kamil Zemánek, Vladan Táborský