Mladší dorostenky o víkendu bez bodů

DHK Zora Olomouc – DHC Slavia Praha 25:35 (13:15)

Sestava a branky:
Fišerová D.- Coufalová A.,Selingrová K., Litvínová E.,Maráčková M., Kuxová N. 3, Hejlová Š. 1, Smějová Michaela 8/3, Foretová M. 6, Smějová Monika 1, Machačová M. 3, Kubálková K. 2, Spurná M. , Krejzlíková E. 1

V neděli 14.10. jsme se na domácí palubovce utkali s lídrem tabulky, s děvčaty Slavie Praha. Úvodní dvacetiminutovka utkání patřila hostujícímu týmu, který dokázal odskočit až na šesti brankový rozdíl. Nám se nedařilo proměňovat i ty nejvyloženější šance ze sedmimetrových hodů, kdy jsme v prvním poločase hned tři trestné hody neproměnili. Obrana nebyla kompaktní a dostatečně agresivní.

V závěrečné desetiminutovce prvního poločasu jsme přidali na obraně, soupeře dostali pod tlak a dařil se nám přechod do rychlého protiútoku. Do šaten jsme se rozcházeli za stavu 15:13 pro hostující děvčata. Ve druhém poločase jsme se však o dobrý výsledek připravili sami – ukvapenou střelbou, technickými chybami a nedůslednou obranou. Ve třech případech, kdy získáme dobrou obrannou činností míč, tak ho vzápětí ztratíme a soupeř nás okamžitě brankově potrestá. Tyto momenty nás psychicky sráží, neboť z naší výhody okamžitě vytvoříme nevýhodu. Je to velká škoda, jelikož jsme se Slavií mohli uhrát daleko přijatelnější výsledek.

Trenéři: Zemánek K., Táborský V.