Mladší dorostenky dovezly body z Kobylis

Sokol Kobylisy II – DHK Zora Olomouc 21:34 (11:17)

Sestava a branky – Spurná Š., Mocňáková A.- Voglová D., Györe T., Kräuterová T. 8/1., Šuplerová N. 1, Opálková L. 1, Marešová P. 2, Kubálková A. 5, Dostálová L. 5/2, Smějová Monika 2, Machačová M. 7, Selingrová K. 2, Hlaváčková K. 1

V 6. kole jsme cestovali do Prahy utkat se s děvčaty z Kobylis. Utkání se odehrálo v obloukovce ve Vršovicích. V úvodní patnáctiminutovce se nám nedařilo ubránit domácí děvčata. Především střední blok nepracoval dobře při přebírání pivota.  V postupném útoku problém tentokrát nebyl. Až zlepšenou obranou v druhé části poločasu jsme se dostali k rychlému přechodu, kdy jsme především z druhé vlny dokázali skórovat. 
 
Obraz hry ve  druhém poločase se moc nezměnil oproti prvnímu a střídali jsme dobré okamžiky s horšími. Do hry se zapojila všechna naše děvčata. Dobré utkání odehrály naše spojky Monča Machačová, Terka Kräuterová a Leona Dostálová. Z křídel se tentokrát dařilo Aničce Kubálkové. Velký úkol nás čeká především v práci s první vlnou, která se nám zatím nedaří tak, jak bychom si přáli.
 
 
Trenéři: Kamil Zemánek, Vladan Táborský