Mladší dorostenky byly proti Zlínu úspěšné

DHK Zora Olomouc  – Handball PSG Zlín 37:30 (18:15)

Sestava a branky: Nedbalová L.- Hynková N. 6/1, Rodeková N. 4/1, Floriánová N. 2, Kučerová Z., Kubálková A. 9, Horáková S. 3, Ryšánková E. 3, Hlaváčková K. 1, Žůrková Z., Marešová P. 2, Kräuterová T. 1, Karlíková T. 6

V moravském derby jsme se na domácím hřišti utkali s děvčaty ze Zlína. Už v loňském roce jsme o hostujícím týmu psali, že mají velice silný ročník 2005, což se v samotném utkání jen potvrdilo. První poločas byl velice vyrovnaný, kdy jsme dokázali až v druhé části poločasu odskočit na tři branky. Oba týmy těžily především z útočné hry. Hostující děvčata se dokázala prosadit především z rychlého útoku a střelbou z větší vzdálenosti. Naše holky se nejvíce prosazovaly především po kombinaci a z rychlého útoku.

Ve druhém poločase jsme dokázali odskočit až na 9 branek a v závěru dokázal soupeř snížit na konečný stav 37:30. V minulém utkání jsme chválili naší útočnou hru, kdy se dokážeme prosadit ze všech postů, což je potěšující. Ovšem na naší součinnosti hráček v obraně a na rychlému návratu zpět musíme ještě hodně zapracovat . Utkání se povedlo Aničce Kubálkové a Terce Karlíkové. Několik úspěšných a zároveň důležitých zákroků předvedla Lucka Nedbalová v brance. Jsme rádi, že se dokázala brankově prosadit většina hráček. Za bojovnost a kolektivní výkon zaslouží pochvalu celý tým.

Trenéři: Kamil Zemánek, Vladan Táborský