Mladší dorostenky bodovaly s Porubou

DHK Zora Olomouc – TJ Sokol Poruba  32:22 (17:11)

Sestava a branky: Masaříková, Helísková, Jílková, Smetková 7, Špičáková 2, Krapková 8, Knedlová 4, Andoková 1, Kozmíková 3, Sedláčková 3, Marková 3, Krajčová L. 1, Šmídová

Do zápasu s Porubou holky vstoupily koncentrovaně a před domácími fanoušky nezklamaly. Zapas se od začátku vyvíjel pro Zoru dobře, v útoku nám fungovala kombinační hra, ze které se nám dařilo zakončovat ze všech postů. V 10 min prvního poločasu vedeme 8:4. V obraně holky správně přistupovaly a nenechaly soupeře jednoduše vsítit branku. Do poločasu si udržujeme 4golový náskok, který v posledních minutách navyšujeme třemi brankami v řadě na poločasových 17:11.

Do druhého poločasu vstupujeme opět soustředěně, a hned v úvodní části zvyšujeme náskok o další dvě branky. Soupeř se ovšem nevzdává, a daří se mu korigovat skóre. Zlom přichází mezi 10 a 13 minutou druhého poločasu, kdy zvyšujeme čtyřmi góly v řadě skóre na 25:15, které udržujeme až do konce zápasu na konečných 32:22.

Tento zápas se nám povedl, obě brankařky předvedly spoustu pěkných a důležitých zákroků, Monča Masaříková předvedla i krásný „doublesave“. Všem holkám děkujeme za bojovnost a přístup k zápasu. Další zápas hrajeme v sobotu proti Strakonicím.