Mladší dorostenky bodovaly na domácí palubovce

DHK Zora Olomouc – TJ ŽC HBC Strakonice 1921  30:26 (15:13)

Sestava a branky: Masaříková, Štrublová, Špičáková 1, Vanská, Sedláčková 1, Krajčová 4, Smetková 9/4, Marková, Krapková 8/1, Večeřová 2, Andoková 2, Knedlová 3

Zápas se Strakonicemi by se dal zhodnotit asi takto, máme 2 body, ale předvedená hra nás ze židlí nezvedla, spíše naopak. První poločas je vyrovnaný, soupeř přes naši laxní obranu snadno prochází a skóruje, styl chodící házené, se nám zřejmě zalíbil a velmi dobře se přizpůsobujeme, hrajeme to samé. Přidáváme nedůslednost, málo bojovnosti a špetku naivity, a to nás provází celý zápas. Poločas sice končí 15:13 pro domácí, ale předvedená hra není dobrá, to budeme chtít v druhé části změnit.

Druhá půle začíná bohužel v podobném stylu, snažíme se reagovat, točíme sestavou, bereme time…v 8 minutě odskakujeme na rozdíl 4 branek a soupeře si držíme od těla až do konce zápasu (30:26). Toto utkání se nám vůbec herně nepovedlo, bojovnost a nasazení to tentokrát chybělo. Další zápas nás čeká na palubovce lídra, DHC Slavie, a pokud budeme chtít být alespoň důstojným soupeřem, musíme přepnout na úplně jiný level.