Starší dorostenky v posledním domácím utkání po protrápeném prvním poločase berou oba body.

Sestava a branky: Fadrná N., Štrublová N.: Kubálková A. 7, Žurková Z. 2, Floriánová N. 2, Horutová J. 6, Krajčová L. 4, Krajčová M. 4, Ešnerová E. 3, Horáková S. 8, Hlaváčková K. 3, Marešová P. 2

Poslední domácí zápas jsme si chtěli všichni užít, ale soupeřky nás zaskočily vysunutou obranou, která nám dělala po celý první poločas velké problémy. Navíc po zranění Natky Rodekové při tréninku jsme neměli moc možností na postu spojek.  Míčů jsme se často předčasně zbavovaly a technických chyb jsme nasbíraly snad nejvíce z celé sezóny. Hráčky si málo nabíhaly bez míče, obrana také vázla, nic se nedařilo. Po změně stran a probrání všeho potřebného v kabině si holky začaly více mluvit v obraně, byly agresivnější a v útoku aktivnější. V brance nás držela prvních 40 minut Nikča Fadrná, která zlikvidovala dokonce i tři sedmimetrové hody a dvakrát dávala trhák na gól. Také Nela Štrublová dvakrát asistovala při vstřelené brance a předvedla několik pěkných zákroků. Všechny holky dávaly branky, nejvíce se střelecky dařilo Simče Horákové, Aničce Kubálkové a Julče Horutové. Méně branek, zato stoprocentní střelbu měly Eliška Ešnerová, Klárka Hlaváčková a Zuzka Žurková. V obraně se často nepodařilo ubránit spolupráci spojek s pivotem, to musíme určitě zlepšit, bránit agresivněji a chytře. 
 
Všem hráčkám děkujeme za předvedené výkony a chválíme zlepšenou hru ve druhé půli. V Praze na Slavii budeme dřít a bojovat!