Bojovnost starších dorostenek, bohužel bez zisku bodů

DHK Baník Most – DHK Zora Olomouc 38:30

K dalšímu utkání cestovalo družstvo starších dorostenek do Mostu, jehož tým byl před timto kolem shodně ziskem bodů, ale díky skóre lépe postaveným týmem v tabulce 1.ligy ST.D. A potvrdil to i v samotné konfrontaci.

Přestože nás stále trápí velká marodka, doplněny hráčkami kádru mladších dorostenek a s velkou chutí jak v útočné, tak obranné fázi, překvapily hráčky Zory ty domácí a v první čtvrtině zápasu diktovaly hru. Bohužel za pro nás příznivého stavu 9:7 došlo ke střeleckému výpadku, kdy soupeř otočil na 14:9 a až do konce utkání své vedení ještě navýšil.

Stále se objevují nedostatky v obraně, chyby v přechodu do rychlého útoku a někdy zbrklá koncovka. Ale určitě jsou k vidění i velmi dobré, bojovné výkony a zlepšení. Nechceme jmenovat jednotlivé hráčky, protože v každém zápase se více prosadí někdo jiný. Potěší každý dobrý výkon, posun, zlepšení i v jednotlivých herních činnostech každé z hráček. Je to HRA o mnoha proměnných, která má především bavit. Hráčky i diváky. Tak přijďte fandit v sobotu 24.2. od 11.00 hod.

Sestava/branky: Masaříková M., Klimešová N. – Pazderová K. 2, Žůrková Z. 2, Florianová N., Urbanová A. 1, Horutová J. 11, Krajčová L. 6, Marková T., Krapková M. 1, Piskořová T., Krajčová M. 5/3, Knedlová V. 2

Trenéři: Libor Malínek, Veronika Hejtmánková