Ztráta bodů mladších žaček A s Tatranem Litovel

DHK Zora Olomouc – Tatran Litovel 23:27 (11:17)

Sestava a branky: Niklová A. – hodně pěkných zákroků v brance, Veselá J. -1, Polesová Z. – 2, Hynková N. – 7, Floriánová N. – 3, Marešová P.- 2, Smetková A. – 1, Hoffmannová V. – 2, Šebestová A. – 4, Kalabisová L. -1, Kučerová Z.

V sobotním utkání proti rychlým hochům z Litovle se holkám moc nedařilo. V utkání bylo k vidění dosti technických chyb na naší straně, neproměňování šancí a hra hochů byla rychlejší a pestřejší. V úvodní hře s osobní obranou nás hoši díky rychlosti a přesným přihrávkám dopředu přehráli o čtyři branky, po deseti minutách na ukazateli svítil stav 8:12.

V druhé desetiminutovce skóre ještě narůstalo a poločas skončil o šest branek. Po přestávce se holky pořád nemohly dostat do hry, první branku dala Nikča Hynková až po sedmi minutách hry. Poté jsme konečně začaly více proměňovat a kdyby se hrálo ještě o deset minut déle, tak by byl výsledek možná opačný. Nejvíce se střelecky dařilo N. Hynkové.