Zorácký otisk na březnovém reprezentačním srazu žen

Tento týden byla na programu reprezentační přestávka, to znamenalo další volný víkend pro náš A-tým, ale také skvělé zprávy při pozvánkách na březnový reprezentační sraz, kdy se do nominace dostala hned pětice hráček aktuálního širšího kádru našeho áčka. Konkrétně pak Magda Kašpárková, Martina Přikrylová, Klára Kubálková, Štěpánka Hejlová a Anita Poláčková, na reprezentační sraz odjel tradičně také Jan Bělka, jakožto asistent trenéra a nechyběla ani Markéta Hurychová, bývalá opora Zory Olomouc, která aktuálně nastupuje ve Francii za tým HBC Saint Amand les Eaux. 

Nominací značně zamíchal Covid a zranění některých hráček. Pro většinu zoraček to byl buď první reprezentační kemp A-týmu a nebo první ostřejší start v utkání. Český tým totiž odehrál dvě přípravná utkání proti Polskému celku, kdy první prohrály 21:24 a druhé střetnutí skončilo remízou 28:28. 

Děkujeme děvčatům za vzornou reprezentaci a věříme, že nasbíraly cenné zkušenosti. Podrobnější informace naleznete na: https://www.handball.cz/aktuality/zeny