Ze šatny A-týmu pro fanoušky!

A-tým se rozhodl poslat touhle formou vzkaz všem fanouškům olomoucké házené před posledním domácím zápasem základní části, kdy je již rozhodnuto, že holky se letos do play-off nepodívají a je to pro ně velkým zklamáním, určitě však nechtějí sezónu jen tak dohrát a chystají se poprat o každý bod. Ohlasy ze šatny: 

Hlavním důvodem tohoto vzkazu je, že bychom chtěly moc poděkovat všem fanouškům, kteří nás chodí podpořit na domácí zápasy, a to i v naší nepříznivé herní situaci. Na hřišti se nám v posledních kolech nedařilo vůbec předvádět to, co bychom chtěly a fanoušci nás přesto hnali až do poslední minuty. Toho co se děje na tribuně za poslední dva roky si moc vážíme a hodně to vnímáme. Jsme rádi, že kromě našich členů rodiny, přátel, trenérů a bývalých hráček se na tribuně objevuje čím dál tím víc dětí a hráček našeho klubu, a to všech kategorií. Díky projektu Sportuj v Olomouci mají fanoušci možnost papírových tleskátek, které jsou super formou fandění a v hale to parádně žije. 

Naše situace v tomto ročníku MOL ligy nedopadla podle našich představ a cílů. Vědět, že play-off je pro nás tento rok pasé již dvě kola před koncem základní části je obrovským zklamáním. Sezóna pro nás však vůbec není u konce, naopak před sebou máme ještě spoustu těžkých zápasů a budeme podporu z tribuny potřebovat o to víc. Chceme se teď poprat o každý bod a ukázat, že jsme kvalitní tým, který umí hrát házenou a vrátit tak alespoň trochu fanouškům jejich podporu. 

Ještě jednou děkujeme, že jste s námi, i když se nedaří!! 

A-tým