Vzájemný zápas starších žaček

DHK Zora Olomouc B – DHK Zora Olomouc A  24:28 (14:12)

Sestava a branky DHK Zora Olomouc A: Mocňáková – Györe, Vláčilová 4, Stroupková 3, Kräuterová 7, Dostálová 1/1, Neumannová, Kubálková 7/2, Ryšánková 1, Hlaváčková 5, Polesová.

Sestava a branky DHK Zora Olomouc B: Šťastná, Niklová – Polesová 1, Florianová 3, Marešová 5, Šebestová 1, Kalabisová, Kučerová 1, Himrová 7, Veselá, Hynková 6/1.

Druhé vzájemné utkání této sezóny za sebou mají starší žačky našeho klubu. Výsledkově tentokrát vyšel lépe zápas ve prospěch družstva A, ale bojovné výkony a pěkné střelecké akce mohli fanoušci vidět na obou stranách. Pro družstvo B to byl poslední zápas a výsledek nic nezměnil na jejich umístění v tabulce, po utkání děvčata spolu s trenérkami převzaly zasloužené bronzové medaile. Druhé družstvo čeká ještě poslední zápas, který se bude předehrávat již následující pondělí, ale na tabulkovém umístění to taktéž nic nezmění a družstvo obsadilo čtvrtou pozici hned za bronzovými kolegyněmi. Konkrétně v tomto utkání, jsme rády, že holky hrály vzájemně čestně a vždy si podaly ruku při nějakém házenkářském střetu na palubovce. Šlo vidět, že tyto dva týmy se spolu již nějakou dobu prolínají na různých výběrových srazech, trénincích klubu nebo žákovské lize. Družstvo A ještě jednou gratuluje svým kolegyním k zisku krásné medailové příčky a k pěknému zakončení této sezóny. 

Trenéři: Kateřina Hlaváčková, Monika Vykoukalová, Klára Sovová, Kateřina Růžičková