Tradiční punčování pro dobrou věc

V minulém týdnu proběhlo tradiční punčování ve stánku DOBRÉHO MÍSTA PRO ŽIVOT, tento rok ve spolupráci s firmou TEMPISH, a to na podporu Charity Olomouc – Středisko Sv. Alžběty. Společně se nám podařilo vybrat krásných 39.934,- Kč. Ve stánku se prostřídaly skoro všechny hráčky A-týmu a na pomoc přišly také holky z kanclu, důležitá byla samozřejmě i podpora všech, kteří se zastavili třeba jen na jeden punč. I přes velkou zimu se nám podařila opět vydělat skvělá částka. Děkujeme všem zúčastněným, za skvělou práci.

Touto akcí však program pro dobrou věc nekončí. 15. prosince se naše hráčky představí na akci: HÁZENÁ POMÁHÁ ve Velké Bystřici. Na programu jsou opět disciplíny pro děti, trénink s A-týmem, exhibiční zápas, zumba a after party pro děti i dospělé. Na daný termínu bylo nalosováno další kolo poháru, kdy los našemu týmu opravdu nepřál a na zápas měl odjet až do Mostu, nakonec se tento zápas podařilo přesunout na 20. prosince a my bychom chtěli za klub poděkovat našim hráčkám, realizačnímu týmu a klubu DHK Baník Most za ochotu.

Registrace na akci Házená Pomáhá pro děti na trénink nebo disciplíny: http://rhc-olk.cz/kategorie-produktu/aktualni-akce/
Více informací na stránkách: http://rhc-olk.cz/, nebo FB události – házená pomáhá IV.ročník