Starší žákyně DHK Zora přivezly z 2. kola Žákovské ligy opět 6 bodů

Starší žákyně DHK Zora přivezly z 2.kola Žákovské ligy opět 6 bodů, když s pořádajícím Sokolem Písek prohrály o dvě branky.

Na další turnaj jsme odjely bez Simči Kozmíkové, která je v karanténě a Míša Krapková hrála svá první utkání po zranění kotníku. Navíc povrch v obloukové hale v Písku všem strašně podkluzoval, takže děvčata téměř nebyla schopná jít do kličky. K prvnímu utkání jsme nastoupily proti Zlínu B a utkání jsme zvládly, i když se spoustou chyb, dovést k vítězství 17:8. Rozhodující zápas nastal hned poté, kdy jsme bez pauzy nastoupily proti domácím hráčkám a vstup do utkání se vůbec nevydařil. Po pár minutách svítilo nelichotivé skóre 6:0. Přesto jsme v druhé půli dokázaly otočit na 13:12, ale v závěru, kdy jsme neproměnily i některé jasné gólové příležitosti, nám nakonec dvě branky chyběly. Utkání s konečným výsledkem 15:17 nás hodně mrzí, ale musíme konstatovat, že jsme tentokrát byly horším týmem a zápas si prohrály především vlastními chybami a nedůsledností v obraně. K poslednímu utkání jsme nastoupily proti celku Sokolu Kobylisy a zde se prosadila většina hráček, i děvčata z béčka. Zápas v poločase ještě rozhodnut určitě nebyl, vedly jsme pouze o tři branky, ale konečný stav 19:11 svědčil o naší jasné převaze.

Družstvo Házené Mělník na poslední chvíli muselo svou účast omluvit, neboť kvůli epidemiologickým opatřením neměli s kým hrát, takže tento zápas jsme vyhrály kontumačně. Všem holkám děkujeme za předvedené výkony a holkám, které jedou na svou první reprezentační akci do Nymburku, přejeme hodně štěstí a výbornou formu!

Sestava a branky: Eliška Matějová, Laura Jančová: Tereza Marková 5, Eliška Andoková 7, Adriana Smetková 8, Adéla Sedláčková 3, Adéla Špičáková 10, Michaela Krapková 7, Valerie Jílková 3, Beata Drexlerová 3, Markéta Miklíková 2, Nikola Červeková 2, Nikola Vánská 1, Tereza Trnečková

Trenérky: Andrea Krapková, Michaela Janotová