Starší žačky skončily v žákovské lize deváté

Z posledního kola Žákovské ligy v pražských Vršovicích přivezly starší žačky 6 bodů. Tři výhry byly povinností. S domácími holky hrály první utkání, nějakou dobu trvalo, než se rozehrály. V poločase vedly pouze o dva góly, konečné skóre bylo 21:16. Bohunice porazily vysoko 33:5 a Ústí nad Labem 32:18. S favoritem a vítězem celé soutěže, s DHC Plzeň, se utkání vůbec nezdařilo. Holkám utekl hned začátek a po celou dobu dominovala na hřišti Plzeň, holkám se nedařilo téměř nic. Konečný výsledek byl krutý, 13:27.

Konečné 9. místo z 25 družstev z celé republiky je odrazem několika zbytečně prohraných klání, jako s Chebem, Jindřichovým Hradcem, Velkou nad Veličkou a remíza s bronzovým Mostem. Holky nasbírali spoustu zkušeností, které určitě zúročí v dorostenecké kategorii. Holky děkujeme!!!

Sestava a branky: Matějová E., Klimešová N.; Sedláčková A. 9, Špičáková A. 7, Jílková V. 20, Krapková M. 19, Kozmíková S. 10, Andoková E. 15, Marková T. 8, Vánská N. 2, Feitová A. 4 a Trnečková T. 3. Příští víkend nás čeká mistrovské utkání v Hranicích na Moravě.