Starší žačky se umístily na krásném 8. místě v Žákovské lize

Starší žačky „A“ doplněné v průběhu sezóny několika hráčkami z družstva „B“ se po posledním kole v Plzni umístily na konečném 8. místě v žákovské lize, jednoznačně tak patří mezi desítku nejlepších týmů své kategorie v České republice. Během celé sezóny holky makaly, jak jen to šlo, což se projevilo nejen na hřišti. Holky jsou skvělý tým, který se po celé republice odprezentoval jako bojovné družstvo, které spoléhá na týmovou hru. V posledním kole ŽL v Plzni holky posbíraly celkem 6 bodů, když prohrály pouze s domácím družstvem po hezkém, atraktivním utkání. 

K poslednímu kolu navíc holky odjely bez obou brankářek, vypomohla tak Hanka Niklová z družstva „B“, která zaslouží velkou pochvalu za to, co na tomto turnaji předvedla a jak se k celé situaci postavila. Jak bylo již zmíněno, i v tomto kole se holky do všech utkání zapojily střelecky společně a na hřiště se dostaly všechny hráčky. Družstvo čeká na závěr sezony ještě jedno ligové kolo ve Zlíně. Celé družstvo si zaslouží opravdu obrovskou pochvalu a trenérský tým je na ně určitě pyšný za celou dobu, co s holkami pracuje. Věříme, že všechny holky čeká ještě dlouhá a hezká házenkářská cesta. Všem děvčatům gratulujeme k tomuto úspěchu. 

Výsledky utkání:

  • DHK Zora Olomouc – Jindřichův Hradec 22:18
  • SK Kuřim – DHK Zora Olomouc 17:24
  • HC Háje – DHK Zora Olomouc 15:24
  • DHK Zora Olomouc – DHC Plzeň 21:26

Sestava a branky za celý turnaj:

Niklová – Lakomá 4, Růčková 5, Fabiánová 10, Rumianová 14, Čevorová 3, Alexová 4, Jašíčková 4, Hodaňová 25, Halouzková 1, Vymětalová 13, Mráčková 5