Starší žačky reprezentovaly na kempu házenkářských nadějí v Nymburku

V minulém týdnu se uskutečnil házenkářský kemp pro dívky ročníku 2007 – HÁZENKÁŘSKÉ NADĚJE NYMBURK. Na tento kemp byla vybrána také čtveřice hráček našeho klubu. Jednalo se o děvčata, která nastupují za kategorii starších žaček: Adéla Sedláčková (pivot), Michaela Krapková (křídlo/spojka), Simona Kozmíková (křídlo) a Adriana Smetková (spojka), která již působí v družstvu mladších dorostenek. 

Děvčata jsou součástí výběrového družstva Olomouckého kraje, který se mimo jiné představí na Olympiádě dětí a mládeže pořádané letos Olomouckým krajem, ODM se uskuteční doufejme v měsíci červenci, tato sportovní událost byla na programu v minulém roce, ale byla z důvodu nepříznivé epidemiologické situace odložena na rok letošní. 

V Nymburku na holky čekalo několik tréninkových bloků, kempový turnaj, na kterém mohly poměřit síly cca s 60 hráčkami z celé ČR a nastoupit pod vedením zkušených trenérů z jiných klubů či krajů, nechyběli také trenéři reprezentací dorostenek nebo juniorek. V rámci kempu proběhly také dovednostní soutěže a fyzické testování podle nové testové baterie, které však holky mají za sebou již z podzimu v klubu, takže už věděly do čeho jdou. Michaela Krapková vyhrála soutěž v překážkové dráze, Adriana Smetková pak byla druhá nejlepší v již zmiňovaných testech. 

Na hřišti se holky snažily ukázat to nejlepší co umí a určitě nezůstaly ve velké konkurenci pozadu. Děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.