Starší žačky „A“ si připisují dvě vítězství v lize

Starší žačky A naskočily v sobotu do dalšího dvojutkání ve společné lize Olomouckého a Zlínského kraje. Tým nastoupil ve Velké Bystřici proti soupeři Žeravice/Velká Bystřice, kdy tento soupeř pro nás je velice známí a holky se často potkávají v krajských výběrech, věřili jsme tedy v přítelskou atmosféru, což se také potvrdilo. Dalším týmem bylo Veselí n.M. Po posledním kole ŽL měly holky co napravovat co se týče přístupu a týmové zodpovědnosti.

Obě utkání se holkám podařila vyhrát, avšak ke spokojenosti trenérek to úplně na 100% nestačilo. V obou utkáních holky dostaly velký počet branek, útočná činnost byla určitě lepší než obranná a pozitivní byl určitě tentokrát výkon Adi Vymětalové, která se konečně vrátila k aktivní útočné hře. Přidaly se samozřejmě i ostatní hráčky a branky se hlavně v prvním utkání rozprostřely mezi většinu hráček, což je pro nás velice důležité. Bohužel některé holky se ještě příliš zbavují zodpovědnosti a dělají tak zbytečné technické chyby, které je limitují. Dvě vítezství jsou ve finále úspěšný víkend. 

SHK Veselí n.M – DHK Zora Olomouc 26:39

Tinklová, Zemanová – Lakomá 1, Růčková 3, Fabiánová 6, Rumianová 6, Čevorová 4, Alexová 1, Jašíčková 5, Hodaňová 6/1, Polednová 1/1, Vymětalová 6/1.

DHK Zora Olomouc – SK Žeravice/Velká Bystřice 43:34

Tinklová, Zemanová – Lakomá 1, Růčková 3, Fabiánová 2, Rumianová 9, Čevorová 1, Alexová, Jašíčková 4, Hodaňová 12, Polednová 3, Vymětalová 8.