Starší žačky A na Prague Cupu zastavilo až družstvo Slovanu Dusla Šaľy

Na letošní ročník všemi známého turnaje PRAGUE HANDBALL CUP odjelo pouze jedno družstvo starších žaček. Holkám se na turnaji dařilo a krůček po krůčku mířily do užších výběrů. Nakonec je zastavil slovenský celek Slovan Duslo Šaľa.

Po vítězství ve skupině, jsme v hlavní části turnaje nejprve porazily švédské HK Ankaret  17:8 a k postupu mezi osm nejlepších bylo třeba vyhrát i nad slovenskou Šalou. Utkání bylo plné faulů, které nebyly trestány, navíc vysunutá obrana nám opět činila potíže. Na konci byl šťastnější soupeř, po výhře 18:16. Tím se uzavřela cesta do osmifínále, a nám patří umístění kolem 10 místa ze 49 zúčastněných v naší kategorii.  Holky si celý turnaj parádně užily, nejen na hřišti, kde každá nechala všechno,  ale i výlety po městě a společnými zážitky. Perfektní bylo také ubytování a strava. 

Sestava a branky: Eliška Matějová, Natálie Chudárková: Adéla Sedláčková 4, Adéla Špičáková 9, Miša Krapková 24, Adriana Smetková 22, Vája Jílková 21, Simona Kozmíková 14, Tereza Marková 4, Eliška Andoková 7, Nikola Vánká 3, Tereza Trnečková 2, Adéla Feitová 1, Jiřinka Hrbková 1

Děkuje všem hráčkám za předvedené výkony a rodičům za podporu!!!
Do Prahy se zase brzy vrátíme, 30.4. nás čeká ve Vršovicích poslední kolo Žákovské ligy.