Starší dorostenky si z ostravské Poruby vezou výhru o patnáct branek

TJ Sokol Poruba – DHK Zora Olomouc 23:38 (11:17)

Sestava a branky: Fadrná N., Štrublová N.: Kubálková A. 8/3, Žurková Z. 5, Floriánová N. 1, Rodeková N. 4/1, Ešnerová E. 2, Horáková S. 7, Krajčová L. 2, Krajčová M. 6, Marešová P. 3, Hlaváčková K., Horutová J.
 
Naše holky šly do zápasu s jasným cílem, a to získat oba body. První čtvrtina utkání byla vyrovnaná, ale potom jsme se šňůrou pěti branek dostaly do vedení, které se dařilo postupně navyšovat. Do zápasu nastoupily všechny hráčky a s chutí si zahrály. Někdy se nedařilo proměnit šance, v brance soupeře byla šikovná Wizurová. I naše golmanky předvedly pěkné zákroky, jejich úspěšnost byla ke 40 %. Dařil se také rychlý útok, neboť soupeřkám docházel dech, ze kterého jsme vsítily 11 branek. Střelecky se nejvíce dařilo Simče Horákové, Aničce Kubálkové, Míše Krajčové i Zuzce Žurkové. Spoustu práce na palubovce předvedla také Natka Rodeková a Lucka Krajčová, jak v útočné, tak v obranné fázi. 
Všechny hráčky zaslouží pochvalu za kolektivní a zodpovědný výkon!
 
Do konce soutěže zbývají dvě utkání, za týden v domácí hale přivítáme Vršovice a poté jedeme na horkou půdu DHC Slavia Praha. Tak nám držte pěsti, šance na bronz ještě plápolá.