Starší dorostenky se po 5. kole drží na špici tabulky

Starší dorostenky odehrály v sobotu 7. 10. 2023 své páté utkání letošní sezóny v Kunovicích. Holky si opět svým výkonem připsaly další dva body do tabulky, kdy otočili nepříznivý poločasový výsledek a aktuálně se drží na špici tabulky, nutno však podotknout, že své páté utkání odehraje Slavia Praha až dnes proti Plzni, a tak je možné, že se pořadí ještě lehce upraví. I přesto je start sezóny starších dorostenek zatím úspěšný a my věříme, že v tento rozjetý vlak jen tak nezastaví. 

Další těžké a důežité utkání je čeká po reprezentační pauze 21. 10. 2023, kdy se postaví proti týmu Házená Kynžvart, budou tak takovým „předskokanem“ utkání A-týmu, který má stejného soupeře. Věříme, že se bude jednat o skvělou házenkářskou sobotu a tribuna požene naše hráčky pro další body. 

SHK Kunovice – DHK Zora Olomouc 24:29 (15:14)

Sestava a branky: Fadrná N., Štrublová N., – Pazderová K., Žůrková Z. 2, Vánská N., Floriánová N. 5, Kozmíková S. 1, Rodeková N. 3, Horutová J. 2, Smetková A. 2, Krajčová L. 2, Marešová P. 3, Krapková M. 8/1, Krajčová M. 1, Topalovič N., Knedlová V.